Mutvārdu tulkošana

Mutvārdu tulkošanas speciālistam jābūt ne tikai profesionālam tulkam, bet arī patīkamai personībai ar labām saskarsmes spējām. Šo principu mēs arī ievērojam Medlex Baltics tulku nodrošināšanā saviem klientiem. Daudzi mūsu klienti griežas pie mums atkal un atkal, pateicoties ne tikai mūsu mutvārdu tulkošanas ekspertu profesionālismam, bet arī izcilajām saskarsmes spējām un personīgajām īpašībām.

Medlex Baltics spēj piedāvāt mutvārdu tulkošanas pakalpojumus, sākot no skaistumkopšanas jomas un beidzot ar augsto tehnoloģiju jomām, vienmēr garantējot tulka kompetenci attiecīgajā nozarē.

Sinhronās tulkošanas pasūtījuma gadījumā gandrīz vienmēr jārēķinās ar nepieciešamību izmantot divu sinhrono tulku pakalpojumus, jo sinhronā tulkošana prasa augstas koncentrēšanās spēju un, tulkojot pārī, tiek izslēgta kļūdu un neprecizitāšu pieļaušana sinhronās tulkošanas procesā.

Konsekutīvās jeb secīgās tulkošanas pasūtījuma gadījumā parasti tiek piesaistīts viens tulks, jo šis nav tik augstas intensitātes pakalpojums, kur nepieciešams tulkot pārī. Taču katrai nozarei ir savi standarti, kas jāpiemēro, un zināšanas, kurām jābūt, tāpēc katru reizi, kad ir nepieciešami mutvārdu tulkošanas pakalpojumi, tiek izvēlēts attiecīgās nozares tulks, kurš atsevišķos gadījumos ir arī eksperts šajā nozarē. Bieži tas notiek saistībā ar medicīnas un farmācijas vai jurisprudences nozaru mutvārdu tulkošanas pakalpojuma nepieciešamību.

Medlex Baltics nodrošina arī čuksttulkošanu, tulkošanu tiesas sēžu laikā, telefonkonferenču tulkošanu, kā arī gidu pakalpojumus.